Hmm, to chyba najsłodsza wycieczka naszej szkoły.
Klasy 1-3 pojechały do fabryki czekolady Wedla.
Uczniowie nie tylko zobaczyli, jak powstają najpopularniejsze czekoladowe słodycze, ale mogli sami wcielić się w mistrzów cukiernictwa.
Hmm, to chyba najsłodsza wycieczka naszej szkoły.
Klasy 1-3 pojechały do fabryki czekolady Wedla.
Uczniowie nie tylko zobaczyli, jak powstają najpopularniejsze czekoladowe słodycze, ale mogli sami wcielić się w mistrzów cukiernictwa.
NASI UCZNIOWIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI!
Z ogromną radością informujemy, że aż 13 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do konkursu na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2026, organizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości!
Gratulujemy:
Klasa VI: Hanna Orzechowska-Kolwicz, Oliwia Michalska, Marianna Stachurska, Natalia Kozłowska
Klasa VII: Ewa Senduła, Paweł Goniacz, Jacek Sandacz, Aniela Bielawka, Urszula Kaczorowska, Zuzanna Stachurska, Augustyn Małka, Mateusz Czapski, Weronika Szurowska
Przygotowania trwały od połowy kwietnia – uczniowie zgłębiali temat mediacji, szukali pomysłów, analizowali wyróżnione prace z 2025 roku. Efekt? Plakaty pełne przemyślanych symboli i oryginalnych rozwiązań. Jesteśmy z Was niezmiernie dumni!
Co czeka laureatów? Spotkanie z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, Sławomirem Pałką, a zwycięska praca zostanie oficjalnym plakatem Międzynarodowego Dnia Mediacji 2026. Prace wyróżnionych trafią do kalendarza na rok 2027 i zostaną pokazane na wystawie podczas Tygodnia Mediacji.
Wyniki poznamy 14 września – trzymajmy kciuki!
Dzisiaj mieliśmy wyjątkowych gości. Nasi barcia salezjanie odprawili w szkole mszę prymicyjną.
Piękne doświadczenie
Nasze uczennice odebrały dyplomy doskonałe wyniki w Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej "Poliglota". Już dzieliliśmy się z Wami nagraniami, ale przyszła pora na uroczystość dekoracji laureatek.
w kategorii "soliści" zwyciężyła Zuzanna Ha
w kategorii "zespoły wokalne", nasze uczennice Zuzanna Stachurska i Zuzanna Ha, zajęły trzecie miejsce.
Gratulujemy.
Dziekujemy raz jeszcze nauczycielom: Marcie Lipce i Pawłowi Cichoniowi za przygotowanie uczennic
Z okazji Dnia Matki, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Mamom od całej społeczności szkolnej.
Specjalnie dla Was drogie Mamy uczniowie naszej szkoły zaśpiewali dwie piosenki.
Dzieci klas 1-3 przygotowały piosenkę: "Kocham Cię Mamo, Ti amo, Je T'aime", Śpiewające Brzdące.
Młodzież ze starszych klas zaśpiewała: "Because you loved me", Celine Dion.
Klasy 1-3 przygotowały też dla Was drogie Mamy specjalne upominki.
No to zaczynamy! Pierwsza szkolna nocowanka. Planszówki, pyszne jedzenie, gry zespołowe, kino, ważne rozmowy, a przede wszystkim dobra zabawa.
Trzymamy wszyscy kciuki za kadrę pedagogiczną, która towarzyszy uczniom.
Zabawa nie skończy się szybko.