Dziś kółko biologiczne kontynuowało pracę nad ziołową rabatą.
Wszystko rośnie w oczach.
Dziś kółko biologiczne kontynuowało pracę nad ziołową rabatą.
Wszystko rośnie w oczach.
Nasza planeta B-612 wygląda coraz lepiej. Dziś Weronika Kijewska z klasy 8 przyniosła autorską wersję Małego Księcia, na desce. Jeszcze tylko kilka zabiegów zabezpieczających przed słońcem i deszczem i pokażemy ją światu.
Mamy już wulkany i baobamy od Łucji Banasiuk z tej samej klasy.
Serdecznie dziękujemy za wysiłek uczniów. Bedzie to na pewno cenna pamiątka.
Czekamy na kolejne prace.
Zapraszamy na fotorelację ceremonii rozdania nagród w konkursie Domkolandia dla klas 1-3.
Gratulujemy laureatom i uczestnikom.
Egzamin ósmoklasisty za nami. Zakończyliśmy ważny etap tego roku.
Nasi uczniowe wyszli z egzaminu z języka angielskiego z dużą ulgą i uśmiechami na twarzy. Ważny etap za nimi.
Teraz z optymizmem czekamy na wyniki.
Za nami piękny weekend. Grupa ministrantów z naszej szkoły wzięła udział w Dominikaliach w Czerwińsku nad Wisłą, czyli regionalnych mistrzostwach.
Było wiele emocji, sportowych, duchowych i towarzyskich.
Nasi uczniowie przywieźli ze sobą kilka nagród.
Gratulujemy!
Dziś zaczęliśmy egzaminy ósmoklasisty. Spotkaliśmy się najpierw na Mszy Świętej w intencji naszych uczniów z ostatniej klasy, by spokojnie przystąpić do weryfikacji wiedzy.
Jesteśmy już po zadaniach z języka polskiego. Tak, jak zawsze odczucia mieszane. Po wyjściu z sali dominowały jednak uśmiechy. Teraz spokojnie czekamy na wyniki.
Widzimy się jutro na matematyce.